7 אתרי תדמית | Wix

אז כן, אתרים כן! ובשביל היוצרים שתיכף תכירו זה כמובן ביטוי של חיבור לחלום, לעשייה שאוהבים, שעושים אותה בידיים, משקיעים בה וגם משקים : )

הם לא בהכרח מכירים אחד את השני, אבל גיליון ליד גיליון הם לעיתים אצלי על המסך.

הייתי מקדישה לכל אחד עמוד, אבל קבלו אותם ביחד – מנה עשירה, מזינה אפילו.

1. גלריה וסטודיו לקדרות -לנועה סולודר הקדרית המוכשרת והיוצרת המתוקה, הקמתי אתר ממוקד למוצר מועדף – קדירות התססה.

מוזמנים ליהנות ולשתף: https://www.noasolodar.co.il

עבור נועה, יצרתי גם ברושורים לסטודיו המקצועי והנפלא שלה.. עיצוב לדפוס זה לא משהו שאני מצהירה שאני עושה – אבל כאשר מבקשים מתוך תהליך זה מתאפשר.

2. מית'רה – מסעות רוחניים בעולם של קרני צור – החולמת רחוק ושואפת לשחקים, טסה ברחבי העולם עם קבוצות בזמן הסגרים. קם מנהל של חברת נסיעות אחת ושאל – מי זאת שלוקחת קבוצות בזמן קורונה? אני רוצה להכיר אותה אישית. איך את עושה את זה..? אז גם זה אפשרי! מית'רה – מסעות רוחניים בעולם ובקרוב יש גם אחד בארץ..

מוזמנים ליהנות ולשתף: https://www.mythra.co.il

3. דהרמה יוגה – טל ארונס, מורת יוגה בחסד, הביאה את שיטת דהרמה יוגה לארצנו, מאפשרת לתמידיה להגיע לגבולות תנועה שלא חשבו שיכולים. אישה נחושה, אמיצה ועצמאית.

מוזמנים ליהנות ולשתף: https://www.tal-yogawheel.com

4. אשל צל בע"מ – חברת בניית בתי עץ בגליל, חברה המחזיקה סטנדרט בנייה התואם לתקנים גרמניים (דבר שנדיר למצוא בארצנו). חברה שבה הערך המוסף הבולט עוד יותר, והוא שעומד בלב החברה הינו עבודת הצוות המלווה את התהליך – המשלבת מיומנות ומקצועיות יחד עם אנושיות ורוח טובה שאי אפשר לפספס…

נהניתי מאוד מתהליך בניית האתר, ומאחלת שישרת את החברה נאמנה לעוד שנים ארוכות!

מוזמנים ליהנות ולשתף: www.esheltsel.co.il

5. צלילי עולם עם אביה – אישה מוכשרת ויסודית בכל מה שהיא עושה. מלאת כישורי חיים – מוסיקה, שפות, הבנה אנושית, אהבה לילדים ורואה אל תוך העתיד. אישה בעלת חזון גדול ויכולת להגשים ולהשפיע. ממליצה מאוד לכל מי שמתעניינת בידע חדש ודרכים יצירתיות לאפשר לילדים לפתח כישורי שפה.

מוזמנים ליהנות ולשתף: https://www.worlds-sounds.co.il

6. אמיריה סמואל – נטורופתיה ופרחי באך – ידע מעמיק בטיפול בתמציות באך והקניית ידע תיאורטי ומעשי בטיפול בחשיבה מרפאה ודמיון מודרך. מטפלת בחסד. מוזמנים להכיר!

7. המרחב לפיתוח חינוך עתידי – עשייה שמוקדשת לשינוי המיוחל של מרחבי החינוך בנו כמחנכים והורים של הדור הצעיר. מרחב המציע חניכה עמוקה עבור אנשים המעוניינים לקחת את עצמם למסע משמעותי של התפתחות אישית והתבוננות עצמית שיכולה לאפשר לגדול להיות מחנכים ומורים לחיים במלוא מובן המילה.

לאחרונה הפיקו משחק קלפים לילדים בגילאי 7-97 לזיהוי ההבדל בין דעה לעובדה – ממליצה בחום!

והינה האתר החדש: https://www.getfutured.net

ובקיצור, מקווה שנהניתם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית