Let's dive in

פגישת צלילה - כי לבנות אתר זה כמו לבנות בית. ובית זה בית!

כדי שהאתר שלך יתאים בדיוק בשבילך, יבליט את המסר הייחודי שלך ויקבל את האופי המיוחד לך אני מקדישה לכך 3 שעות. בהן נוכל להעמיק ולהכיר אותך כאישיות, להכיר את התחום שאת עוסקת בו ואת כל הצרכים שעל הפרק – כדי שכשנבנה אתר הוא יתאים לך כמו כפפה ויטיס אותך קדימה. 

בפגישה נצלול

ואחריה תוכלי לשחות

נשים יקרות מספרות שהאתר שבניתי להן פשוט מקל עליהן, כייף להן להציג אותו והוא הקפיץ להן את העשייה ואת הביטחון לצאת לאור.

"מורן היא הבחירה הנכונה והמדויקת עבור תהליך של בניית אתר".

מקצועית, נעימה, סבלנית ובעלת חוש טעם מצוין. הייתה זמינה וקשובה לאורך כל התהליך ועזרה לי לדייק את תוכן האתר ולהוציא את הדברים מהכוח אל הפועל! גם אחרי שהאתר עלה מורן זמינה לשאלות ולתמיכה טכנית. אני מרוצה מאוד מהעבודה מולה ובטוחה שגם אתם תהיו מרוצים! עדי סמוכה, סטודיו לפילאטיס מכשירים

"חיפשתי מישהי בגובה העיניים שארגיש שאנחנו יכולות לדבר שפה משותפת ביצירת האתר, וכך היה".

לפני יותר משנה החלטתי שאני רוצה להקים אתר לאדם ואדמה. אחרי חיפושים והתלבטויות הגעתי למורן. חיפשתי מישהי בגובה העיניים שארגיש שאנחנו יכולות לדבר שפה משותפת ביצירת האתר, וכך היה. לאורך כל התקופה של ההקמה מורן הייתה זמינה אליי לכל בקשה או התייעצות. ברגישות גדולה הכילה כל שינוי ומחשבה חדשה, הביאה רעיונות משלה ובדרך משותפת יצרנו יחד את האתר - שאין שמחה ממני על התוצאה! המחיר הוגן, התמורה חד משמעית ומורן נהדרת. רוני אוחנה, מקימת הפודקאסט אדם ואדמה

"האתר שלי דרש למידה של תוספים וטכנולוגיות שמורן לא הכירה, היא עשתה את זה בשמחה ובמקצועיות רבה".

מורן היקרה הגשימה לי חלום קטן של בניית אתר אינטרנט שמרכז את פרויקט הגמר שלי באדריכלות ופרויקטים נוספים. האתר שלי דרש למידה של תוספים וטכנולוגיות שמורן לא הכירה, היא עשתה את זה בשמחה ובמקצועיות רבה. אני מרוצה מהתוצאה, ממליצה בחום להיעזר בתהליך האישי, המקצועי והישר של מורן. דקל שונפלד, אדריכלית ומקימת הפרויקט "מרחבי לידה במישראל"

יעל מלו

התקשרתי למורן והצגתי את עצמי ותוך שניה! הרגשתי שמורן קלטה אותי.

מה שמדהים בעבודה עם מורן, הוא שהכל קורה בנחת ובאורך-רוח, כך שגם משימות מעייפות ומתישות יותר, כמו לכתוב תוכן - נעשות באופן נעים ועם הרבה דירבון ומוטיבציה שנובעים מתוך השקט וההכוונה הנכונה של מורן. ואגלה בסוד.. שמעבר לכך שמורן עיצבה לי את האתר בסופו של דבר בדיוק לטעמי (כולל לוגו חדש) - למדתי ממנה המון על זרימה עסקית, פיתוח מוצרים ועוד! ככה, על הדרך.

רוצה לתאם? הינה כמה תשובות לשאלות שאולי יש לך:

המפגשים מתקיימים בזום. או למתגוררים באיזור הצפון, ניתן לקיים את המפגשים בסטודיו שבביתי במשגב. 

כרגע עלות הפגישה הינה 750 ש"ח. והיא תקוזז מעלות הקמת האתר.

במהלך הפגישה נרכיב את כל מאפייני האתר בפועל ונוכל להתאים לתקציב שלך באופן מדויק. עם התאמה מלאה לנקודת הזמן בה העסק שלך נמצא כעת ולאן את שואפת להתקדם.

קצת עליי

בניית אתרים, שדרוג ופיתוח עבור עסקים קטנים ובינוניים זהו  החלק הטכני של השירות שלי. זהו החלק הביצועי שנותן לבוש לחלומות שלך. ואני עושה את זה באהבה והקדשת תשומת לב מלאה. היכולות שלי מעניקות ייעוץ בפירוק משימות והפיכתן לאפשריות ובמהירות, ואני מלווה משלב הרעיון ועד אחרי הקמת האתר – כדי שבסופו של דבר יהיה בידייך מערכת התורמת לעשייה זורמת וממלאת בהשראה – עבורך ועבור הקהל שלך.

אני בעלת יכולות למידה אוטודידקטיות גבוהות, וכיום אני עושה שימוש בעיקר במערכות הבאות: WordPress,  Elementor , Canva, Wix, Woocomerce, Learndash  Crocoblock, WPML ועוד…. ועם כל פרויקט והצורך שבו פתוחה ללמוד מערכות תואמות. אני בונה בניית אתרים מאפס בוורדפרס ובוויקס, בניית חנויות איקומרס, בניית קורסים דיגיטליים, בניית דפי נחיתה, אתרי תדמית ועוד… 

מורן לוי פרי

יזמית עם חיבור לרוח, יוצרת מרחבים דיגטליים ואנושיים

השאירי פרטים כאן מטה ואצור קשר לשיחת היכרות ראשונה

אם תרצי לראות את האתרים בפועל לחצי כאן מטה

כתבי לי ותיכף נדבר