אם העשייה שלך בעלת ערך גבוה עבורך ועבור אחרים ויש בה ייחודיות, שירות ותחושת הגשמה אז הגיע הזמן הנכון שיהיה לך אתר מקצועי, מרשים וממיר!

אני מזמינה אותך לגלות איך האתר שלך יכול לשרת אותך ואת העשייה שלך. בפגישה אוכל ללוות אותך דרך כל ההתלבטויות - על תקציב, על מבנה, על עיצוב והתאמה אישית של האתר הנכון עבורך - האתר הקיים או זה שיבנה.

עם מערכות מותאמות בדיוק עבורך ניתן לייצר אתר יעיל ושיטתי לשירותים בעסק שלך. כך שתוכלי להתעסק במה שבאמת חשוב לך.

תארי לעצמך אתר שלא רק משקף את העשייה שלך אלא גם מוביל תנועה והמרות.

עם פילוסופיית העיצוב המינימליסטית והגישה האסטרטגית שלי, אוכל לעזור לך להתבלט בתחום שלך ולהשאיר רושם מתמשך על הקהל שלך. הגישה שלי מבטיחה שכל שלב במסע מותאם לחזון האישי – מסיעור המוחות הראשוני ועד להשקה הסופית, אלווה אותך בתהליך בהקשבה ומומחיות. מזמינה אותך לחלום על אתר שיגדיל וישפר את הצמיחה, את הניהול והרווחיות של העסק שלך ויביא תרומה חדשה לעולם.

לבנות אתרים שמכילים אסטרטגייה עסקית מלאה ומובנית עבור יזמים ויזמיות שעשייתםן באה מתשוקה ושליחות זה בדיוק מה שאני אוהבת לעשות. כדי לגרום לך ולחשבון הבנק שלך לשיר.

קשה לך להגדיל את העסק?
אתר טוב יכול להאיץ את זה

01 הסיפור שלך…

ניקח את הזמן להכיר מהם ערכי הליבה שלך ושל העסק שלך. אלו יכולים לשמש כסוג של עוגנים בכל מה שנבנה באתר – לסטייל של התוכן הכתוב והחזותי. אלו יוצרים בידול וייחודיות בתחומך ומביאים ערך מוסף שאין לו תחרות.

02 את כאן בשביל הקהל הנכון.

נכיר את אופן העבודה שלך עם לקוחות מקרוב – הלקוחות אליהם את פונה ורוצה לפנות. תהליך זה כולל את הבנת השירות שלך שתוביל לאיך יש לארוז אותו כך שקהל היעד שלך ימשך אלייך והמסלול שלו לפעולה יהיה מובן ופשוט.

03 "לא רוצה לעשות את זה"? נהפוך את זה לאוטומטי!

הגיע הזמן להתחיל להקים מערכות מותאמות שחוסכות לך זמן יקר! לניהול תוכן באופן עצמאי וידידותי, ליצירת דפים חדשים באתר בקלות או להעלות סדנאות חדשות בקלות או תוכן חדש בקלות ועוד… אלו יוכלו לפנות לך זמן יקר – אותו יש להשקיע במה שבאמת חשוב לך.

04 תמחור מחדש!

תוך הקמת האתר והתחושה של הרחבת העסק המתלווה אליו – העלאת מחירים (או לפחות בדיקתו) נעשית אפשרית הרבה יותר ותוכל להיבחן יחדיו. זוהי דרך מפתח למשוך את הלקוחות הנכונים ולשמר את העסק לטווח ארוך.

תהליך בניית אתר מקצועי מאפשר לך להעיר איזורים רדומים בעסק ובעצמך. מטרת התהליך עימי לאפשר לך מצע לחיזוק העסק – להעלאת מחירים, זמינות כל המידע על שרותייך גם כשהטלפון שלך סגור, רכישות קלות יותר ועוד… אלו יכולים להביא לך שקט, כייף של עבודה, סדר, ויכולת ניהול פשוטה.

עם בחירתך לעבוד איתי, תצברי שותפה נאמנה המוקדשת להצלחה שלך.​

אני יודעת שעבדת קשה כדי להיות במקום שהינך עכשיו והעסק שלך גדל ורוצה לגדול, או שהגעת לאבני דרך פיננסיות שפעם חלמת עליהן. ובכל זאת – יש עוד דרך ללכת. אבל הזמן שלך נמתח בין השירות בפועל, לשיחות עם לידים ויצירת תוכן לקהל שלך או חיפוש כיצד להגדיל את מעגל הלקוחות שלך. והחיפוש הזה מוביל אותך להתיעלות והתמקצעות. והיא אכן אינסופית ובכל שלב יש פתרונות שיכולים לקדם עוד קצת. ובשביל זה אני כאן ואשמח לעזור!

לקוחות משתפות:

"מורן היא הבחירה הנכונה והמדויקת עבור תהליך של בניית אתר".

מקצועית, נעימה, סבלנית ובעלת חוש טעם מצוין. הייתה זמינה וקשובה לאורך כל התהליך ועזרה לי לדייק את תוכן האתר ולהוציא את הדברים מהכוח אל הפועל! גם אחרי שהאתר עלה מורן זמינה לשאלות ולתמיכה טכנית. אני מרוצה מאוד מהעבודה מולה ובטוחה שגם אתם תהיו מרוצים! עדי סמוכה, סטודיו לפילאטיס מכשירים

"חיפשתי מישהי בגובה העיניים שארגיש שאנחנו יכולות לדבר שפה משותפת ביצירת האתר, וכך היה".

לפני יותר משנה החלטתי שאני רוצה להקים אתר לאדם ואדמה. אחרי חיפושים והתלבטויות הגעתי למורן. חיפשתי מישהי בגובה העיניים שארגיש שאנחנו יכולות לדבר שפה משותפת ביצירת האתר, וכך היה. לאורך כל התקופה של ההקמה מורן הייתה זמינה אליי לכל בקשה או התייעצות. ברגישות גדולה הכילה כל שינוי ומחשבה חדשה, הביאה רעיונות משלה ובדרך משותפת יצרנו יחד את האתר - שאין שמחה ממני על התוצאה! המחיר הוגן, התמורה חד משמעית ומורן נהדרת. רוני אוחנה, מקימת הפודקאסט אדם ואדמה

"מורן מעצבת נדירה עם הבנה עסקית ותהליכית מהטובות שפגשתי".

התקשורת איתה היא תקשורת של שותפות במטרה, שותפות בדרך. אני עובדת עם מורן על שני פרויקטים ונהנית מכל מפגש חשיבה וכמובן מהתוצר - אתרים שנעשים בטעם אישי ומדויקים למטרה. ממליצה בחום! רותם לוי, עורכת ומנהלת תוכן

"האתר שלי דרש למידה של תוספים וטכנולוגיות שמורן לא הכירה, היא עשתה את זה בשמחה ובמקצועיות רבה".

מורן היקרה הגשימה לי חלום קטן של בניית אתר אינטרנט שמרכז את פרויקט הגמר שלי באדריכלות ופרויקטים נוספים. האתר שלי דרש למידה של תוספים וטכנולוגיות שמורן לא הכירה, היא עשתה את זה בשמחה ובמקצועיות רבה. אני מרוצה מהתוצאה, ממליצה בחום להיעזר בתהליך האישי, המקצועי והישר של מורן. דקל שונפלד, אדריכלית ומקימת הפרויקט "מרחבי לידה במישראל"

אודותיי

מורן לוי פרי - עיצוב ופיתוח אתרים מותאמים אישית

"מינימליסטיות עם אסטרטגיה בתחום האתרים, עבורי פירושה ניקיון ודיוק של כל היבט: שטח, תקציב, תוכן, עיצוב, מסע וחווית משתמש כוללת".

תהליכי היעוץ והאתרים שאני בונה יובאו אלייך מתוך נסיון עשיר ומגוון שהופך את השירות שלי לשירות שאינו דומה לשירותי עיצוב אתרים מסורתי.

בניית אתרים, שדרוג ופיתוח עבור עסקים קטנים ובינוניים זהו החלק הטכני של העסק שלי כיום, החלק הביצועי שנותן לבוש לכל החלומות שזוכה לפגוש. שכולל ייעוץ בפירוק משימות לתוכנית פעולה, רעיונות לקמפיינים שיווקיים דיגיטליים. שיפור הניווט וחווית המשתמש באתרים קיימים. בניית אתרים מאפס בוורדפרס ובוויקס, בניית חנויות איקומרס, בניית קורסים דיגיטליים, בניית דפי נחיתה ועוד… 

אני בעלת יכולות למידה אוטודידקטיות גבוהות, וכיום אני עושה שימוש בעיקר במערכות הבאות:Wordpress,  Elementor , Canva, Wix, Woocomerce, Learndash  Crocoblock, WPML ועוד…. ועם כל פרויקט והצורך שבו פתוחה ללמוד מערכות תואמות.

כדי שנכיר קצת, אספר לך על הרקע שלי ולמה הוא משלב מערך מיומנויות ייחודי שאינו דומה לשירותי עיצוב אתרים מסורתי.

רוח יזמות זה משהו שנושב בי מאז ילדותי, רוח של יצירה והאפשרות לשמח ולהביא רעיונות שלי או של אחרים לידי ביטוי וצורה. יש לי הרבה סיפורים, אבל כאן אשתף שלאורך השנים עסקתי בתחומים שונים ובניהם: טיפול, אבחוני ואימון אישי (מתהליכי ריפוי בתנועו ועד טיפול בהתמכרויות במכון אברהמסון בו טיפלתי כעשר שנים). תהליכים שאפשרו לי לעזור לאנשים להגיע ליעדים רצויים בתחום הבריאות ואורח החיים הבריא או הפנימי שלהם. ניסיון משמעותי שעיצב גם אותי ואיפשר לי לבנות מערך הקשבה עמוקה וסבלנות לעבור דרך האתגרים והלבטים שמופיעים תוך כדי דרך חדשה שאני או מישהו אחר עושים. אלו תומכים במי שאני עובדת איתם ומעניקים תחושת ביטחון ושהחזון אפשרי גם היום.

ניהלתי את Prisma 21 – אקדמיה לחיים כחמש שנים (תכנית בינלאומית אינטנסיבית שהתקיימה במעלה צביה) – תוכנית שכללה תהליכי שינוי אישיים מאוד משמעותיים לכל המשתתפים. אני זוכרת שבאחת השנים הייתי לגמרי על MODE של ליצור הצלחה ובאמת כל רעיון שעלה הגשמנו. מלהעלות מופע מוסיקלי מהמם שנקרא "מים חיים" ואליו הגיעו מאות אנשים, דרך השתתפות בסמינרים מיוחדים בתחום המגדר, ההשקעות ועד נסיעה לחו"ל במימון האיחוד האירופי. זהו מסע שצייד אותי בחברים של אמת אבל לא רק 🙂 בניסיון בתחומים מגוונים מאוד, ובניהם: בצד הפרקטי – תכנון ויישום פרויקטים עם צוותים מרובים במקביל, אחריות על ניהול מחלקת השיווק, ליווי והובלת מעורבות התלמידים ובצד הליווי והרוח – יצאתי מצויידת בתחושה של הגשמה וצמיחה ויכולת לעבוד עם מספר פרויקטים במקביל ולתת יחס אישי והשראה מאוד ממוקדים עם מצע לצמיחה תוך כדי לוחות זמנים מאוד צפופים. למדתי בעיקר, שזמן זה פקטור משמעותי ואפשר בתוכו לעשות המון!

וכמו שכתבתי קודם, בניית אתרים עבורי זהו החלק הטכני. חלק חשוב כמובן. שבסופו של דבר מאפשר ליוזמות חדשות לעוף! אני מאמינה בכוח של טכנולוגיה כשהיא באה לקדם מסרים וערכים חיוניים וחיוביים. ויש הרבה כאלה! הבעיה שהרבה מהם נסתרים ומרגישים לא ראויים להישמע אל מול התחרות הגדולה והמסחריות. אני בעצמי מאוד קשובה לאיזון הזה, גם בעשייה שלי. ולפעמים עקשנית עד מרדנית ולא מוכנה להתפשר אבל גם יודעת לרתום את הטכנולוגיה עבור קידום נכון ובריא. תוך כדי מניעת שחיקה אישית ואיבוד התשוקה לרעיון המקורי (דבר שקורה להרבה עצמאים ויוצרים באופן כללי לצערנו). והאמת שלקחתי על עצמי את הנושא הזה גם כאתגר, למצוא דרכים שלהם אני קוראת "שיווק בלחישה" .

באמצעות השילוב הזה, יעוץ או בניית אתר איתי הופכים לתהליך עם משמעות. במטרה ליצור אתרים שמדברים את בעלי העסק והמהות שבהם בצורה נקייה ונגישה. תוך כדי הפעלת מנופים שמגדילים את מחזור המכירות ובתקווה גם יכולים לפנות את הזמן היקר שלך. 

אם יש לך התלבטויות אז פגישת ייעוץ יכולה להתאים לך. בה נוכל לגלות איך האתר שלך יכול לשרת אותך ואת העשייה שלך. בפגישה נוכל לדון בכל ההתלבטויות - על תקציב, על מבנה, על עיצוב והתאמה אישית של האתר הנכון עבורך - האתר הקיים או זה שיבנה.

אם התחברת, עדיף עכשיו מאשר אף פעם

פגישת ייעוץ/אפיון

לקחת את העסק שלך לשלב הבא
1800
750
  • מה בפגישה?
  • היכרות מעמיקה, רצונות ופריסת מטרות.
  • מבט מקרוב על תקציב והתאמה של מסלול.
  • מעבר על אתר קיים או אתר אהוב כרפרנס.
  • תהליך אפיון ותכנון שלד האתר.
  • לוח השראה וגאנט שנתי לתכנון עסקי
מחיר השקה

מורן, אני רוצה שתעזרי לי למקסם את העשייה שלי !

מיד לאחר מילוי הטופס ניתן למלא שאלון היכרות לקראת שיחתנו.

בניית אתרים היא שפת האהבה שלי - תנו לי להפעיל את התהליך ולהוציא את הקול והמסר של המותג שלך ברמה גבוהה

כך אני דואגת ללקוחות שלי

עיצוב אתרים הוליסטי

אני לא רק יוצרת אתרים, אני יוצרת חווייה דיגיטלית המהדהדת את הקהל שלך. מעיצובים אלגנטיים ועד פונקציונליות חלקה ונקייה, אני מבטיחה שהאתר שלך ישקף את זהות המותג שלך וייקח בחשבון את קהל הלקוחות שלך והשפה שלהם.

ייעוץ עסקי אסטרטגי

בניית נוכחות דיגיטלית מוצלחת דורשת יותר מרק אסתטיקה. היא מציעה הדרכה אסטרטגית המותאמת למטרות ולאתגרים הספציפיים שלך. בין אם צריך עזרה במיתוג, פיתוח תוכן או מערכות שיעבדו בשבילך ובהתאם לתקציב האישי שלך. אני כאן כדי לתמוך בך בכל שלב.

גישה אישית

אני מאמינה בכוח של חיבור אישי. זו הסיבה שאני מקדישה הרבה זמן כדי להבין את החזון, הערכים והיעדים הייחודיים שלך. על ידי יצירת שותפות חזקה המבוססת על אמון ושיתוף פעולה, אני מבטיחה שהפתרונות יתאימו לשאיפות שלך ושל העסק.

תמיכה מתמשכת

המחויבות שלי להצלחתך אינה מסתיימת עם השקת האתר שלך. אני מספקת מסלולי ריטיינר לתמיכה ותחזוקה שוטפים כדי לשמור על הנוכחות הדיגיטלית שלך בצורה שוטפת. בין אם העסק זקוק לעדכונים, פתרון בעיות, דף נחיתה חדש ועוד… 

אם את כמו רבים מלקוחותי - אנשים שרוצים לתקשר את העשייה שלכם ברמה גבוהה וליצור מערכות שעובדות עבורכם. זה בשבילך.

למי השירות מתאים?

למי שמעריך עיצוב נקי ואינטואיטיבי וייעוץ מותאם אישית. בין אם את מקימה עסק חדש או מעוניינת להקים מערכת מתוחכמת לעסק קיים. אם את מרחיבה את העסק או רוצה לשדרג את האתר, אם את רוצה להרחיב את מעגל הלקוחות שלך ולחדש אותו, אם את רוצה לדייק את העשייה שלך ולבנות אסטרטגיה שתלווה אותך בשנה הקרובה. אם את פשוט רוצה לנוע ולא לקפוא על השמרים.

אם יש לך תחושה שניהול עסק פירושו ליהטוט בין מיליון תחומי אחריות שונים? בניית אתר זו לא רק אסתטיקה, אלא גם הזדמנות להקים מערכות מותאמות שחוסכות פעולות חוזרות ונשנות – וניתן להפוך אותן לקלות לביצוע או אוטומטיות לגמרי.

איך מתחילים?

התחלת העבודה היא קלה! כל שעליך לעשות הוא לפנות אלי לקביעת פגישת אפיון.

במקרה וכבר ברור לך שאת רוצה לבנות אתר, פגישת היעוץ תהווה לנו פגישת אפיון ותעזור לנו בהתאמת האתר הטוב ביותר עבורך! בפגישה נוכל לדון ביעדים שלך, אענה על כל שאלה שיש לך. נתאים לתקציב ונסתכל יחד על האתר הקיים (אם ישנו). אני מציעה 3 מסלולים מובנים ונוכל להתאים את המסלול לפרויקט והתקציב הספציפי שלך. 

מסלול EXPRESS

הקמת דף נחיתה יעודי לשירות או מוצר בעסק שלך, הנחייה בכתיבת התוכן הנדרש לפי מבנה מוגדר מראש. במסלול זה ניתן לבחור ביום VIP שכולו מוקדש לך - לביצוע מהיר.

מסלול PREMIUM

הקמת אתר בהתאמה אישית, אסטרטגיה ברמה גבוהה + מבט על העסק עם התייחסות למסע לקוח ועוד הרבה הפתעות.. במסלול זה ניתן לבחור במסגרת VIP לביצוע מהיר.
פופולרי

מסלול ENTERPRISE

הכי מקיף ומשתלם!!! פיתוח אתר ועסק - הכול כלול (כולל אנשי מקצוע נוספים) תכנון + בחירת צבעים וקו עיצובי + פיתוח קול מותג + ליווי חצי שנה + פיתוח בלוג + הקמת דפי נחיתה, תוך הסתכלות אסטרטגית המתייחסת להכנסה רצויה.

בזמן הזה בשבוע הבא… נוכל לשוחח ולהתפלא מהאתר העתידי שלך.

את מוכנה להרגיש כל כך טוב עם האתר שלך?

שנצלול לחזון שלך ונתחיל לרקום את הפלטפורמה עבורך?

יש להשאיר פרטים ואחזור אלייך בהקדם לשיחת היכרות. מיד לאחר מילוי הטופס ניתן למלא שאלון היכרות לקראת שיחתנו.

שאלות ותשובות

אם הגעת עד לכאן ויש לך שאלות, לרשותך מענה לשאלות נפוצות. לכל שאלה נוספת יש לכתוב לי.

שאלות על פגישות הייעוץ והאפיון

המפגשים מתקיימים בזום. או למתגוררים באיזור הצפון, ניתן לקיים את המפגשים בסטודיו שבביתי במשגב. 

הפגישה אורכת כשעה וחצי עד שעתיים. ומוקדשות לך כשעה נוספת "מאחורי הקלעים" עבור הכנת חומרים – לפני ואחרי הפגישה. בסה"כ 3 שעות שמוקדשות לך ולפרויקט שלך באופן אישי.

קודם כל אני אוהבת לפרגן! וחוץ מזה מבחינתי זוהי פגישת עבודה לגמרי! כך שאם ההחלטה לבנות אתר תגיע אז נהיה במוכנות גבוה להתחיל. לכן, עלות הפגישת יעוץ תקוזז מעלות בניית האתר, וזאת במידה ויצאנו לדרך תוך 14 יום מיום קבלת הצעת מחיר. 

במידה ולא נמשיך, עלות הפגישה תחשב כעלות פגישת יעוץ יחידה.

מיד לאחר הפגישה, ולאחר שהבנו את כל רכיבי הפרויקט והאתר אוכל לתת מסגרת ברורה ולפיה הצעת מחיר מפורטת מאוד.

עם הנסיון של השנים, הבנתי שבתחום זה, מתן הצעת מחיר קודם להבנת מסגרת כולה, זוהי הצעה לא מקיפה ולא מדויקת ולכן, אני מאוד מקפידה לתת הערכה מדויקת מאוד. 

השירות שלי מתאים באופן שווה לכל אדם שמחפש להקים או לשדרג אתר. המטרה העיקרית היא לספק פתרונות איכותיים ומותאמים אישית לכל לקוח ולכל לקוחה. התכנון החכם והעיצוב הנקי של האתרים שאני בונה מיועדים לעמוד בדרישות ובציפיות של כל אחד ואחת.

כל מה שמעניין אותך לגבי העבודה איתי

עם פילוסופיית העיצוב המינימליסטית והראייה ההוליסטית של עסק אני מעניקה עדיפות לפשטות, פונקציונליות ושירות מותאם אישית. אני עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם כל לקוח כדי להבין את החזון והמטרות הייחודיות שלו, יוצרת אתרים מותאמים אישית המגלמים אסתטיקה מינימליסטית תוך התייחסות לפונקציונליות יוצאת דופן.

בהחלט! בין אם אתם מחפשים לרענן את העיצוב, לייעל את הביצועים או להוסיף תכונות חדשות, אני מנוסה בשדרוג ותחזוקה של אתרים קיימים ואוכל לענות על הצרכים המתפתחים שלך.

התמחור שלי מותאם לכל פרויקט בהתבסס על היקפו, המורכבות והדרישות הספציפיות שלו. אני מציעה פתרונות חסכוניים מבלי להתפשר על איכות, ומבטיחה שתקבלו תמורה יוצאת דופן עבור ההשקעה שלך.

במהלך פגישת העבודה ולאחר בחירת מסלול אוכל להגיש הצעת מחיר מלאה ומפורטת הלוקחת בחשבון את אפיון האתר וכל המרכיבים שנדרשים.

יום VIP זהו מושג ידוע בארה"ב בתחום הגרפיקה ובניית אתרים. זהו שירות מיידי לביצוע פרויקט יחיד. מסגרתו וכמות השעות שבו תלויות בפרויקט. יום VIP מתאים לצורך הקמת דף נחיתה יעודי כשהצורך בהקמה מיידית ומחירו לרוב גבוה יותר מהשירות הרגיל, שכן יום זה מעניק קדימות על פני לוח הזמנים המוסדר מראש מול פרויקטים קיימים.

ביום כזה ולקראתו אדריך איזה תוכן יש לאסוף ואילו מערכות להקים כדי שביום עצמו נוכל לעבוד באופן פרטני, לערוך תוכן ולהתמקד בהקמה. כך שיעלה לאוויר באופן מהיר ומיידי. 

כן, אני מספקת שירותי תמיכה ותחזוקה שוטפים כדי להבטיח שהאתר שלך יישאר מעודכן, מאובטח ומוטב לביצועים. אני כאן כדי לתת מענה לכל שאלה או דאגה שיש לכם, גם לאחר השלמת הפרויקט נוכל להמשיך לפתח פרויקטים חדשים.

בהחלט! אני מציעה ייעוץ אישי כדי לעזור לך להגדיר את המטרות שלך, לזהות את קהל היעד שלך ולקבוע את הגישה הטובה ביותר לאתר שלך. אוכל להדריך אותך בתהליך התכנון כדי להבטיח שהאתר שלך יהדהד עם החזון והיעדים שלך.

בעוד אני מתמקדת בעיקר בשירות לקוחות בישראל, אני פתוחה לעבודה עם עסקים ואנשים פרטיים ברחבי העולם והיו לי פרויקטים בברזיל, גרמניה וארה"ב. המטרה שלי היא לעזור ללקוחות שלי להשיג את המטרות שלהם, ללא קשר למיקומם.

כל מה שמעניין אותך לגבי הקמת אתרך בפעול

לוח הזמנים של כל פרויקט משתנה בהתאם למורכבותו והיקפו. במהלך הייעוץ הראשוני, אספק לך לוח זמנים מותאם אישית המבוסס על הדרישות והיעדים הספציפיים שלך.

כן, אני מתמחה ביצירת פתרונות המותאמים לצרכי העסק שלך. בין אם אתם מוכרים מוצרים או שירותים, אעצב ואקים חנות איקומרס מאובטחת שתשפר את חווית הלקוח שלך.

אני מיישמת שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים, כולל אופטימיזציה של מטא תגיות, כותרות וטקסט חלופי של תמונה, כמו גם שיפור מהירות האתר ותגובתיות לנייד. בנוסף, אספק לך הדרכה לגבי יצירת תוכן ומיקוד לפי מילות מפתח כדי לעזור לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש גם בעתיד.

כן, אני יכולים לשלב מערכת ניהול תוכן מותאמות באתר שלך, המאפשרת לך לעדכן ולנהל בקלות את התוכן שלך ללא כל מומחיות טכנית. בסיום, אוכל לספק הדרכה ותמיכה כדי להבטיח שתרגישו בנוח לעבוד עליו עצמאית.