אם האתר שלכם לא עושה את העבודה בשבילכם זה אומר שאתם עובדים 24/7/365

צריכים אתר שעובד? בואו נגרום לזה לקרות.

עם מערכות מותאמות בדיוק עבורך ניתן לייצר אתר יעיל ושיטתי לשירותים בעסק שלך. כך שהוא יעבוד עבורך בכל שעה.

מה זה אתר שעובד?

האתר או דף הנחיתה שלך הוא ההשתקפות שלך, של השירותים שלך ומה שמייחד אותך. תאר/י לעצמך אתר שלא רק משקף את העשייה שלך אלא גם מוביל תנועה והמרות. עם פילוסופיית העיצוב המינימליסטית והגישה האסטרטגית שלי, אוכל לעזור לך להתבלט בתחום שלך ולהשאיר רושם מתמשך על הקהל שלך. הגישה שלי מבטיחה שכל שלב במסע מותאם לחזון האישי – מסיעור המוחות הראשוני ועד להשקה הסופית, אלווה אותך בתהליך בהקשבה ומומחיות. מזמינה אותך לחלום על אתר שיגדיל וישפר את הצמיחה, את הניהול והרווחיות של העסק שלך.

לבנות אתרים שמכילים אסטרטגייה עסקית מלאה ומובנית זה בדיוק מה שאני אוהבת לעזור לאנשים ליצור. כדי לגרום לך ולחשבון הבנק שלך לשיר.

יש לך תחושה שניהול עסק עצמאי פירושו ליהטוט בין מיליון תחומי אחריות שונים? בניית אתר זו לא רק אסתטיקה, אלא גם מערכות מותאמות שחוסכות פעולות חוזרות ונשנות – אתר יכול להפוך אותן לקלות לביצוע או אוטומטיות לגמרי – דפי מכירה, מיילים אוטומטיים, חלון ראווה דינמי לעסק שלך, אלו מאפשרים לקהל שלך לקבל החלטות רכישה מבוססות ומתחדשות. קיבלת את התמונה! 

קשה להגדיל את העסק?
אתר טוב מאיץ את זה.

01 הפסיקו לחשוב יותר מידי!

ניקח את הזמן להגדיר מהם ערכי הליבה שלך ושל העסק שלך. אלו יכולים לשמש כסוג של עוגנים בכל מה שנבנה באתר – לסטייל של התוכן הכתוב והחזותי. אלו יוצרים בידול וייחודיות בתחומך.

02 אינך כאן בשביל כל לקוח.
הינך כאן בשביל הלקוחות הנכונים.

נכיר את אופן העבודה שלך עם לקוחות מקרוב – הלקוחות אליהם פונה ורוצה לפנות. תהליך זה כולל את הבנת השירות שלך שתוביל לאיך יש לארוז אותו כך שקהל היעד שלך ימשך אלייך והמסלול שלו לפעולה יהיה מובן ופשוט.

03 "לא רוצה לעשות את זה"? נהפוך את זה לאוטומטי!

הגיע הזמן להתחיל להקים מערכות מותאמות שחוסכות לך זמן יקר! לניהול תוכן באופן עצמאי וידידותי, ליצירת דפים חדשים באתר בקלות או להעלות סדנאות חדשות בקלות או תוכן חדש בקלות ועוד… אלו יוכלו לפנות לך זמן יקר – אותו יש להשקיע במה שבאמת חשוב לך.

04 תמחור מחדש!

תוך הקמת האתר והתחושה של הרחבת העסק המתלווה אליו – העלאת מחירים (או לפחות בדיקתו) נעשית אפשרית הרבה יותר ותוכל להיבחן יחדיו. זוהי דרך מפתח למשוך את הלקוחות הנכונים ולשמר את העסק לטווח ארוך.

תהליך בנייה של אתר איתי מאפשר לך להעיר את כל האיזורים הרדומים בעסק. מטרת התהליך לאפשר לך מצע לחיזוק העסק – להעלאת מחירים, לקלות סגירה של עסקאות חדשות, זמינות כל המידע על שרותייך גם כשהטלפון שלך סגור ועוד… אלו יכולים להביא לך שקט, שלווה, כייף של עבודה, שירותיות, סדר, שיטתיות, יכולת ניהול פשוטה ועוד…

עם בחירתך לעבוד איתי, לא מקבלים רק אתר אינטרנט; אלא גם צוברים שותפה נאמנה המוקדשת להצלחה שלך.​

נבנה אתר שמדבר את הקול שלך

השקיעו את מיטב האנרגיה שלכם על הלקוחות שלכם. לא על האתר שלכם.

כך אני דואגת ללקוחות שלי:

עיצוב אתרים הוליסטי

אני לא רק יוצרת אתרים, אני יוצרת חווייה דיגיטלית המהדהדת את הקהל שלך. מעיצובים אלגנטיים ועד פונקציונליות חלקה ונקייה, אני מבטיחה שהאתר שלך ישקף את זהות המותג שלך וייקח בחשבון את קהל הלקוחות שלך והשפה שלהם.

ייעוץ עסקי אסטרטגי

בניית נוכחות דיגיטלית מוצלחת דורשת יותר מרק אסתטיקה. היא מציעה הדרכה אסטרטגית המותאמת למטרות ולאתגרים הספציפיים שלך. בין אם צריך עזרה במיתוג, פיתוח תוכן או מערכות שיעבדו בשבילך ובהתאם לתקציב האישי שלך. אני כאן כדי לתמוך בך בכל שלב.

גישה אישית

אני מאמינה בכוח של חיבור אישי. זו הסיבה שאני מקדישה הרבה זמן כדי להבין את החזון, הערכים והיעדים הייחודיים שלך. על ידי יצירת שותפות חזקה המבוססת על אמון ושיתוף פעולה, אני מבטיחה שהפתרונות יתאימו לשאיפות שלך ושל העסק.

תמיכה מתמשכת

המחויבות שלי להצלחתך אינה מסתיימת עם השקת האתר שלך. אני מספקת מסלולי ריטיינר לתמיכה ותחזוקה שוטפים כדי לשמור על הנוכחות הדיגיטלית שלך בצורה שוטפת. בין אם העסק זקוק לעדכונים, פתרון בעיות, דף נחיתה חדש ועוד… 

אודותיי

מורן לוי פרי - עיצוב ופיתוח אתרים מותאמים אישית

מינימליסטיות עם אסטרטגיה בתחום האתרים, עבורי פירושה ניקיון ודיוק של כל היבט: שטח, תקציב, תוכן, עיצוב, מסע וחווית משתמש כוללת.

האתר שלך והקסם שבו מובאים  אלייך מתוך שנים של ניסיון מגוון ועשיר – זהו שירות שאינו דומה לשום שירות עיצובי אתרים מסורתי.

בטח, עבדת קשה כדי להיות במקום שהינך עכשיו והעסק שלך גדל, והגעת לאבני דרך פיננסיות שפעם חלמת עליהן. ובכל זאת – יש עוד דרך ללכת. אבל הזמן שלך נמתח בין שירות לקוחות, הופעה לשיחות עם לידים ויצירת תוכן לקהל שלך.

הרחבת העסק שלך  תוך כדי פינוי זמן היא מטרה מהממת ללא ספק. ויש לך הרבה חלקים לנהל, החל מניהול העשייה היומיומית ועד התנועה לעבר המטרה שהינך רוצה להשיג. הכל תוך כדי דאגה לפרנסה שלך *.

(ואני מסמנת זאת ב- *, כי אני מבינה את הדינמיקה המורכבת של צמיחה אישית, פיתוח עסקי וטרנספורמציה דיגיטלית תוך פינוי זמן.)

וכדי שנכיר קצת, אספר לך על המסע האישי שלי ולמה הוא מכיל מערך מיומנויות ייחודי שאינו דומה לשירותי עיצוב אתרים מסורתי.

יש לי נסיון טיפולי, אבחוני ואימון אישי (מטיפול בהתמכרויות במכון אברהמסון כעשר שנים). ניסיון שמתבטא בהקשבה האינסופית והסבלנות לעבור דרך האתגרים והלבטים שמופיעים תוך כדי עשייה חדשה, אלו תומכים במי שאני עובדת איתו ומעניקים תחושת ביטחון ושהחזון שלםהם אפשרי.

ניהול Prisma 21 – אקדמיה לחיים כחמש שנים (תכנית  בינלאומית אינטנסיבית שהתקיימה במעלה צביה) – משאירה אותי עם ניסיון בתחום תכנון ויישום פרויקטים עם צוותים מרובים במקביל, אחריות על ניהול מחלקת השיווק, ליווי והובלת מעורבות התלמידים. נסיון הבא לידי ביטוי ביכולת שלי לעבוד עם מספר פרויקטים במקביל ועדיין לתת יחס אישי והשראה מאוד ממוקדים.

בניית אתרים, שדרוג ופיתוח עבור עסקים קטנים ובינוניים זהו החלק הטכני של העסק שלי כיום. שכולל ייעוץ בפירוק משימות לתוכנית פעולה, רעיונות לקמפיינים שיווקיים דיגיטליים. שיפור הניווט וחווית המשתמש באתרים קיימים. בניית אתרים מאפס בוורדפרס ובוויקס, בניית חנויות איקומרס, בניית קורסים דיגיטליים, בניית דפי נחיתה ועוד… 
ואיך אני עושה את כל זה אתם שואלים? אני בעלת יכולות למידה אוטודידקטיות גבוהות, כיום אני עובדת עם המערכות כ:Wordpress,  Elementor , Canva, Wix, Woocomerce, Learndash  Crocoblock, WPML ועוד….

באמצעות השילוב הזה של תחומי נסיון, למדתי איך ללוות בתהליך משמעותי או מהיר, לפי בחירה כדי ליצור אתר שיכול להתארגן בהתאם לעסק שלך ואלייך. תוך כדי הפעלת מנופים שמגדילים את מחזור המכירות שלך ומפנה את הזמן שלך. כדי שיהיה לך יותר זמן להשקיע בדברים החשובים לך, בין אם זה חלק אחר בעסק שלך, ההתפתחות האישית שלך בזמן איכות עם משפחתך. *זמן הוא מרכיב שמאוד חשוב לי ולכן בניתי את מסע הלקוח שלי בהתאם, ואת זה תוכלו לגלות כשנתחיל.

כשנסיים, הדאגה לגבי האתר שלך תסתיים גם כן. אז יתפנה לך זמן לסיים משימות נוספות ברשימת המטלות הגדולה שלך.

איך מתחילים?

לפנייך כמה מסלולים היכולים להתאים לפרויקט נקודתי ועד טרנספורמציה כוללת לעסק. ניתן לבחור בין השירותים השונים או בחבילות מותאמות אותן אוכל להציג בפגישה. 

בפגישת האפיון הראשונה אבצע התאמה מיטבית עבורך ולתקציבך.

מסלול EXPRESS

הקמת דף נחיתה יעודי לשירות או מוצר בעסק שלך, הנחייה בכתיבת התוכן הנדרש לפי מבנה מוגדר מראש, הקמה מיידית במחיר אטרקטיבי. במסלול זה ניתן לבחור ביום VIP שכולו מוקדש לך - לביצוע מהיר.

מסלול PREMIUM

הקמת אתר בהתאמה אישית, הקמה מיידית במחיר אטרקטיבי. אסטרטגיה ברמה גבוהה + מבט על העסק עם התייחסות למסע לקוח ועוד הרבה הפתעות..
פופולרי

מסלול ENTERPRISE

הכי מקיף ומשתלם!!! פיתוח אתר ועסק - הכול כלול (כולל אנשי מקצוע נוספים) תכנון + בחירת צבעים וקו עיצובי + פיתוח קול מותג ייחודי + ליווי למשך חצי שנה + פיתוח בלוג + הקמת דפי נחיתה, תוך הסתכלות אסטרטגית כמה שנים קדימה המתייחסת להכנסה רצויה.

הגיע הזמן לתת לאתר שלך את העיצוב המתאים ביותר.

למי השירות מתאים?

למי שמעריך עיצוב נקי ואינטואיטיבי וייעוץ מותאם אישית. בין אם אתם שואפים לשפר את נראות העסק, למשוך לקוחות ולשמר אותם, או לבסס זהות עסקית חדשה.

צעד קטן ראשון לעבר האתר המדויק לך

בזמן הזה בשבוע הבא… נוכל להתפלא מהאתר העתידי שלך טוב יותר. וזה למה:

לשם התאמה של המסלול או חבילה הטובה ביותר עבורך ניפגש לפגישת העבודה הראשונה שלנו! בה נבלה בשאלות על העסק שלך, על הרצונות שלך, על החזון שלך ואיפה תהיי עם סיום האתר. נתאים לתקציב ונסתכל יחד על האתר הקיים (אם ישנו). אציע הצעות לשיפור, נציף רעיונות ואפשרויות שיכולות לקחת אותך לשלב הבא.

פגישת אפיון

מפגש עשיר ללא הצורך להיות עשיר
1800
750
  • שלב ראשון: היכרות מעמיקה, רצונות ופריסת מטרות.
  • שלב שני: שאלון אפיון ותכנון שלד האתר.
  • שלב שלישי: מעבר על אתר קיים או אתר אהוב כרפרנס.
  • שלב רביעי: מבט מקרוב על תקציב וקבלת הצעת מחיר.
  • לוח השראה וגאנט שנתי לתכנון עסקי
מחיר השקה

תאר/י לעצמך להרגיש כל כך טוב עם האתר שלך

יש בך מוכנות ליצור את המרחב הדיגיטלי שלך?
אשמח לצלול לחזון שלך יחד ולרקום את הפלטפורמה עבורך!

יש להשאיר פרטים ואחזור אלייך בהקדם לשיחת היכרות. מיד לאחר מילוי הטופס ניתן לגשת לשאלון היכרות – יש למלא אותו לקראת שיחתנו.

שאלות ותשובות

אם הגעת עד לכאן ויש לך שאלות, לרשותך מענה לשאלות נפוצות. לכל שאלה נוספת יש לכתוב לי.

שאלות על פגישות האפיון:

המפגשים מתקיימים בזום. או למתגוררים באיזור הצפון, ניתן לקיים את המפגשים בסטודיו שבביתי במשגב. 

פגישת האפיון אורכת כשעה וחצי עד שעתיים. כאשר מוקדשות לך כשעה נוספת "מאחורי הקלעים" עבור הכנת חומרים עבורך – לפני ואחרי הפגישה. 

בסה"כ 3 שעות שמוקדשות לך ולפרויקט שלך באופן אישי.

כן! פגישת עבודה ותכנון לגמרי! היא הצעד הראשון שלנו בשביל של הקמת האתר. עם בחירת מסלול להקמת האתר ותמחורו וחתימה ע הסכם, עלות הפגישה המקדימה תקוזז מעלות בניית האתר. וזאת במידה ויצאנו לדרך תוך 14 יום מיום הפגישה. 

במידה ולא נמשיך, עלות הפגישה תחשב כפגישת יעוץ.

בסיום פגישת האפיון, ולאחר שנבין את כל רכיבי הפרויקט והאתר אוכל לתת מסגרת ברורה ולפיה הצעת מחיר מפורטת מאוד.

עם הנסיון של השנים, הבנתי שבתחום זה, מתן הצעת מחיר קודם להבנת מסגרת הפרויקט לא מתאפשרת. 

שאלות לקראת בחירת מסלול:

עם פילוסופיית העיצוב המינימליסטית והראייה ההוליסטית של עסק אני מעניקה עדיפות לפשטות, פונקציונליות ושירות מותאם אישית. אני עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם כל לקוח כדי להבין את החזון והמטרות הייחודיות שלו, יוצרת אתרים מותאמים אישית המגלמים אסתטיקה מינימליסטית תוך התייחסות לפונקציונליות יוצאת דופן.

בהחלט! בין אם אתם מחפשים לרענן את העיצוב, לייעל את הביצועים או להוסיף תכונות חדשות, אני מנוסה בשדרוג ותחזוקה של אתרים קיימים ואוכל לענות על הצרכים המתפתחים שלך.

התמחור שלי מותאם לכל פרויקט בהתבסס על היקפו, המורכבות והדרישות הספציפיות שלו. אני מציעה פתרונות חסכוניים מבלי להתפשר על איכות, ומבטיחה שתקבלו תמורה יוצאת דופן עבור ההשקעה שלך.

במהלך פגישת העבודה ולאחר בחירת מסלול אוכל להגיש הצעת מחיר מלאה ומפורטת הלוקחת בחשבון את אפיון האתר וכל המרכיבים שנדרשים.

יום VIP זהו מושג ידוע בארה"ב בתחום הגרפיקה ובניית אתרים. זהו שירות מיידי לביצוע פרויקט יחיד. מסגרתו וכמות השעות שבו תלויות בפרויקט. יום VIP מתאים לצורך הקמת דף נחיתה יעודי כשהצורך בהקמה מיידית.

ביום כזה ולקראתו אדריך איזה תוכן יש לאסוף ואילו מערכות להקים כדי שביום עצמו נוכל לעבוד באופן פרטני, לערוך תוכן ולהתמקד בהקמה. כך שיעלה לאוויר באופן מהיר ומיידי. 

 

 

כן, אני מספקת שירותי תמיכה ותחזוקה שוטפים כדי להבטיח שהאתר שלך יישאר מעודכן, מאובטח ומוטב לביצועים. אני כאן כדי לתת מענה לכל שאלה או דאגה שיש לכם, גם לאחר השלמת הפרויקט נוכל להמשיך לפתח פרויקטים חדשים.

בהחלט! אני מציעה ייעוץ אישי כדי לעזור לך להגדיר את המטרות שלך, לזהות את קהל היעד שלך ולקבוע את הגישה הטובה ביותר לאתר שלך. אוכל להדריך אותך בתהליך התכנון כדי להבטיח שהאתר שלך יהדהד עם החזון והיעדים שלך.

בעוד אני מתמקדת בעיקר בשירות לקוחות בישראל, אני פתוחה לעבודה עם עסקים ואנשים פרטיים ברחבי העולם והיו לי פרויקטים גם בברזיל, גרמניה וארה"ב. המטרה שלי היא לעזור ללקוחות שלי להשיג את המטרות שלהם, ללא קשר למיקומם.

שאלות על הקמת האתר בפועל:

לוח הזמנים של כל פרויקט משתנה בהתאם למורכבותו והיקפו. במהלך הייעוץ הראשוני, אספק לך לוח זמנים מותאם אישית המבוסס על הדרישות והיעדים הספציפיים שלך.

כן, אני מתמחה ביצירת פתרונות המותאמים לצרכי העסק שלך. בין אם אתם מוכרים מוצרים או שירותים, אעצב ואקים חנות איקומרס מאובטחת שתשפר את חווית הלקוח שלך.

אני מיישמת שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים, כולל אופטימיזציה של מטא תגיות, כותרות וטקסט חלופי של תמונה, כמו גם שיפור מהירות האתר ותגובתיות לנייד. בנוסף, אספק לך הדרכה לגבי יצירת תוכן ומיקוד לפי מילות מפתח כדי לעזור לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש גם בעתיד.

כן, אני יכולים לשלב מערכת ניהול תוכן מותאמות באתר שלך, המאפשרת לך לעדכן ולנהל בקלות את התוכן שלך ללא כל מומחיות טכנית. בסיום, אוכל לספק הדרכה ותמיכה כדי להבטיח שתרגישו בנוח לעבוד עליו עצמאית.

התחלת העבודה היא קלה! כל שעליך לעשות הוא לפנות אלי לקביעת פגישת אפיון מותאמת אישית. במהלך פגישה זו, נדון ביעדים שלך, אענה על כל שאלה שיש לך ואתאר את השלבים הבאים עבור הפרויקט שלך. אשמח לעזור לך להגשים את החזון שלך!