שיווק בלחישה: דרך מעודנת ולא שוחקת איתה להגיע לקהל שלך

הצטרפו לרשימת ההמתנה עכשיו וקבלו כלים פרקטיים לשיווק מעודן ומדויק!

**ההשקה תתרחש ברגע שיהיו מספיק נרשמים.

מהו שיווק בלחישה?

כולנו מוצפים במידע ובמכירות והשובע גדול, וכבעלי עסקים אנו מוצאים את עצמנו בסחרחורת אל מול כמות מערכות המדיה וגישות השיווק הרבות וסגנונות המכירה השונים ועוד… בעקבות המחקר האישי שלי לעסק שלי, לקחתי על עצמי את האתגר לפצח ולבנות סגנון שיווק שמתאים לאנשים שלא אוהבים לשווק, שלא אוהבים למכור. לא כי הם עצלנים, אלא כי הם מעריכים את היחס האישי, את השרותיות, ומשקיעים את המיטב שבהם שמתן מענה ייחודי וטוב. אלו אנשים שזמנם יקר להם ואיכות החיים גם כן ולא מוכנים להשתעבד לכל מה ש"צריך" כביכול, כדי להצליח.

שיווק בלחישה מכוון להציע דרך שקטה, מעודנת ומדויקת לשווק את עצמכם ואת העסק שלכם. מדובר בשיווק שמשדר אמינות, מקצועיות וערכים ברורים, תוך שמירה על האיזון האישי והעסקי שלכם.

אילו כלים תקבלו בשיווק בלחישה?

כלים פרקטיים לשיווק, שנועדו לשמור על איזון ואנרגיה מבלי לחוות שחיקה והתשה.

1. דיוק ומיקוד

כלים וטכניקות שמאפשרים לכם להגיע לקהל היעד המדויק ביותר, מבלי להעמיס ולהתיש את עצמכם.

2. מעודן ושקט

גישה שמכבדת אתכם ואת הלקוחות שלכם, ללא הצורך בהצפה וברעש מיותר.

3. אסתטיקה ויוקרה

יצירת תכנים ומסרים שמשדרים איכות ואסתטיקה, ומשאירים רושם עז ומקצועי.

איך זה עובד?

  1. הצטרפות לרשימת ההמתנה: מלאו את פרטיכם בטופס למטה כדי להצטרף לרשימת ההמתנה הבלעדית.
  2. קבלת גישה למידע: ברגע שייפתח המידע, תקבלו גישה לסדרת המיילים והכלים המיוחדים שלנו.
  3. יישום בשטח: התחילו להשתמש בכלים ובטכניקות של שיווק בלחישה, ושימו לב כיצד הם משפיעים על העסק שלכם.

מי אני?

מורן לוי פרי - עיצוב ופיתוח אתרים מותאמים אישית

אני עקשנית ונחושה להבין איך לעזור לעצמאים ובעלי עסקים קטנים לבנות מערכות שממירות בלי לשכור עשר אנשי מקצוע במקביל ובלי להישחק מול כמות ייצור תוכן בלתי אפשרית. 

המחקר שלי אוסף שיטות שונות לשיווק שקט ומדויק ועם ההצטרפות שלכם לרשימה אתם בעצם מביעים תמיכה במחקר הזה ומעוניינים לקבל את המערכות והאסטרטגיות שלי ביד כדי לפענח את האסטרטגיה הבאה שלכם. 💪🏼

ולא, אני לא מלמדת קסמי מכירות ופתרונות בזק. כי בכל זאת, עסקים הם לא בילוי אחה"צ בלונה פארק.

השאיפה שלי שבעקבות הגילויים ויישומם יחולו אצלכם שינויים מהותיים במחשבה לגבי מה שאתם מסוגלים ולא מסוגלים לעשות או להרוויח. מבלי להתיש את עצמכם ומבלי להישחק.

רוח יזמות נושבת בי מאז ילדותי, רוח של יצירה והאפשרות להביא רעיונות שלי או של אחרים לידי ביטוי וצורה. יש לי הרבה סיפורים בבלוג, אבל כאן אשתף שלאורך השנים עסקתי בתחומים שונים וביניהם טיפול, ניהול פרויקט שנקרא "פריזמה 21 – אקדמיה לחיים" ועסק עצמאי הנוכחי לפיתוח אתרים.

בניית אתרים, שדרוג ופיתוח עבור עסקים קטנים ובינוניים זהו החלק הטכני של העסק שלי, כי אתר הוא החלק הביצועי שנותן לבוש לכל החלומות שזוכה לפגוש. אני מעניקה ייעוץ בפירוק משימות לתוכנית פעולה, רעיונות לקמפיינים שיווקיים דיגיטליים, שיפור הניווט וחווית המשתמש באתרים קיימים. בניית אתרים מאפס בוורדפרס ובוויקס, בניית חנויות איקומרס, בניית קורסים דיגיטליים, בניית דפי נחיתה ועוד… 

אני בעלת יכולות למידה אוטודידקטיות גבוהות, וכיום אני עושה שימוש בעיקר במערכות הבאות:Wordpress,  Elementor , Canva, Wix, Woocomerce, Learndash  Crocoblock, WPML ועוד…. ועם כל פרויקט והצורך שבו פתוחה ללמוד מערכות תואמות.

אני מאמינה בכוח של טכנולוגיה כשהיא באה לקדם מסרים וערכים חיוניים וחיוביים. ויש הרבה כאלה! הבעיה שהרבה מהם נסתרים ומרגישים לא ראויים להישמע אל מול התחרות הגדולה והמסחריות. אני בעצמי מאוד קשובה לאיזון הזה, גם בעשייה שלי. ולפעמים עקשנית עד מרדנית ולא מוכנה להתפשר ויודעת לרתום את הטכנולוגיה עבור קידום נכון, בריא ורווחי. תוך כדי מניעת שחיקה אישית ומניעת איבוד התשוקה לרעיון המקורי (דבר שקורה להרבה עצמאים ויוצרים באופן כללי לצערנו). ולקחתי על עצמי את הנושא "שיווק בלחישה" כאתגר.

באמצעות השילוב של אימון אישי, יעוץ, והרקע שלי – בניית אתר איתי הופך לתהליך עם משמעות. במטרה ליצור אתרים שמדברים את בעלי העסק והמהות שבהם בצורה נקייה ונגישה. תוך כדי הפעלת מנופים שמגדילים את מחזור המכירות ובתקווה גם יכולים לפנות את הזמן היקר שלך. 

בלחיצה כאן תוכלו לקבל יותר משירותי בניית אתרים שאני מציעה.

מלאו את הטופס כדי להצטרף לרשימת ההמתנה:

להצטרפות לרשימת ההמתנה ולקבלת כלים פרקטיים לשיווק בלחישה, מלאו את פרטיכם ותהיו הראשונים לקבל גישה למידע המיוחד שלי ברגע שיעלה לאוויר. הפרקטיקות יעזרו לכם לשווק את עצמכם בעדינות, בדיוק ובמקצועיות, מבלי לשחוק את עצמכם.