יעל מלו | השער למערכת העצבים

את יעל היקרה אני שמחה להכיר! כבר ציינתי לא פעם שיש לי זכות בכל פעם להכיר אנשים שעוסקים בפועל בתחומים שמאוד נוגעים לליבי. אז יעל משלבת בין שני עולמות כאלה והם- עולם התנועה, העבודה עם הגוף – המחול עם עולם הטיפול וספציפית עצב הואגוס והתיאוריה הפוליוואגאלית שכדאי לכל אחד להכיר.

יצאנו לדרך ביולי 2023 והאתר עולה לאוויר ממש עוד רגע, בפברואר 2024. אורך התהליך לא קשור לאורך ההפקה של האתר עצמו, אלא לגורמים המרכיבים אותו, לדיוק של השפה, של התוכן, של הצילומים והאיכות של כל אלו.

ובכן, תוך כדי התהליך עיצבנו יחד את הלוגו, ונעשה דיוק במה יופיע באתר ויובלט מתוך שפע הדברים שיעל עושה ורוצה להציע. וכן עסק זה דבר דינאמי שצומח עם בעליו והאתר משקף את כל אלו. והצמיחה שקרתה בחודשים אלו מאז הקיץ הביאה אותנו להבליט את הפנייה למטפלות, למטפלות שרוצות לעסוק ולשלב עבודת גוף ותנועה בתוך עבודתן. זה גרם לנו להדגיש את הקורסים הדיגיטליים , את השפה ובכלל את הנושא שעתיד לקבל עוד עומק והוא : מערכת העצבים וויסות מערכת העצבים. האתר נבנה כשער לעולם של כלים וידע חיוניים שכל אחד ואחת יוכלו ליישם מהבית או לשלב בקליניקה, בסטודיו ועוד ולהביא דרכם מרפא ואיזון…

האתר נבנה כאתר תדמית, עם דפי נחיתה לרכישת קורסים דיגיטליים. ואפשרות להרשמה להדרכות למטפלות או טיפולים אישיים בקליניקה אצל יעל בגעתון.

ממליצה בחום להכיר ולהעמיק: https://yaelmelo.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית

פתיחה
היי,
איך אפשר לעזור לך?