יעל נבט – להתיידד עם כסף | בנייה מחדש והתחשבות בותק

כל כך שמחתי על ההזדמנות ליצור מיתוג ואתר חדש לעשייה של יעל נבט. אני מתרשמת מאוד ממנה – מהעבודה שלה, מההנגשה של מידע כל כך מעשי ואפקטיבי בתחום הכלכלי בכלל והניהול הפיננסי של נשים בפרט. לאורך כל התהליך איתה- האפיון, איסוף התוכן, היצירה, ניקוי האתר הישן.

לאורך כל הדרך התלוותה אליי ההרגשה שאני בעצמי מאוד רוצה ללמוד ממנה, כי במקביל למדתי את תחום ההשקעות עבורי ולביתי וזה היה לי מסקרן מאוד לשמוע את הגישות שלה, אולי זה עוד יקרה! מתוך הנסיון וההיכרות עם מורים ויועצים שונים למדתי שיעל נוגעת באופן ייחודי בנושאים הקשורים להתנהגות כלכלית והמחסומים שיש לאנשים בתחום. ניהול הון ויצירת הון, הם מאוד אפשריים בתקופתנו ונראה שהיא לוקחת למסע עומק את האנשים שמלווה ומלמדת. (ובלי קשר, ממליצה באופן אישי לכל אחד ואחת – לעשות צעדים בכיוון אם עוד לא התחלתם ללמוד להשקיע).

האתר של יעל נבט, עבר ריסטארט – האתר קיבל עיצוב מחודש, בנייה של העמודים באופי של רמת המקצועיות אותה פיתחה, כשחידוש הדפים כולם נעשו בדקדקנות, תוך שמירה על SEO שכבר נקלט במערכות חיפוש בגוגל.

כשבונים אתר חדש לעסק ותיק, חשוב לי (ולא רק לי) להתחשב בותק של האתר ברשתות. ולכן ברמה הזו, האתר נבנה תוך זהירות יתרה ושמירה על ותק הדפים במערכות החיפוש.

ממליצה על יעל מאוד! יועצת ומורה בתחום הפיננסי, מקצועית ומעמיקה.

מוזמנים לבקר באתר ולשתף: https://www.yaelnevat.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית