אדם ואדמה | הקמת אתר לפודקאסט

אנשים ששמים את עצמם על מסע של התפתחות ובשיתוף הכנה שלהם פותחים ערוצים לאחרים זה משהו שאני מאוד אוהבת ומעריכה. העולם כיום מוצף בידע, בדרכים רוחניות ובשבילים לבריאות עד הצפה יתרה, אבל ההנגשה הזו – של ראיונות עם אנשים מקומיים, מנגישה בצורה קרובה וידידותית רעיונות מאוד גדולים והופכת אותם ישימים. רוני אוחנה עושה זאת בתחום הבריאות הטבעית והקשר של האדם עם האדמה.

גם תהליך בניית האתר בעצמו היה תהליך כנה, כשהעיצוב התגלה תוך כדי תנועה. רעיונות כלליים היו מונחים על הדף אבל רק לאחר פרוטוטייפ ראשוני, שלרוב נועד לעורר שיח או סוג של "ניג'וס" שמניע את התהליך, ומדייק את האופי (וזה לקח זמן…) הכתיבה וההתגבשות החלה. וכשהעיצוב הסופי החל להופיע אז בכלל הפידבק הפנימי החל גם הוא להתחזק. לאורך השנים למדתי שזהו תהליך דו כיווני, כשהעשייה והלב של העוסקים מחובר יחד אז כל דבר שאתה עושה החוצה משפיע גם פנימה. וגם כאן הבאנו רעיונות גדולים למשהו פרקטי נגיש – שכל אחד יוכל ליהנות ממנו. וזה הביא אמונה בדרך.

היופי שבתהליך הוא שהוא סבלני, ומאפשר צמיחה אישית.

מוזמנים להכיר את: פודקאסט אדם ואדמה

מוזמנים ומוזמנות גם לביקור באתר: https://adamnearth.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית

פתיחה
היי,
איך אפשר לעזור לך?