גינת העץ | הקמת אתר וצמיחה משותפת

את רוני ואסף, חבריי האהובים, אני מכירה הרבה יותר שנים מהעבודה שלנו יחד, הם חברים טובים ובכל הזדמנות שעשייתנו נפגשת זה משובח וכייף חיים.

התחלנו את מסע העשייה המשותף שלנו באתר זמני שהיה טרם האתר הנוכחי, בו עלו לאויר עם דף נחיתה אחד. שזוהי גישתם ואני מאוד מתחברת אליה – כמו בחוק הטבע הנצחי – לפיו דברים גדלים מקטן לגדול – כך הולכים ומתווספים אפיקים לעסק…

כשנפגשנו רוני ואני לשיחה ראשונה בענייני 'כף עץ' – ב2017 כל הרעיונות שהלכו והופיעו בשנים האחרונות, כבר אז היו על השולחן. מסדנאות ועד קורסים שנתיים וקורסים מצולמים וארוחות עם שיק…. ועוד ועוד ועוד… ישבנו והתחלנו לעשות מאין תוכנית שנתית כשהמהות הפגישה הייתה ההבנה שיש להטמיע את המוכנות לכך – שבכל שנה אפשר להתמקד במשהו אחד ולכל פרויקט שרוצה להתגשם יש מקום… וזמן משלו… ואלו טבע הדברים.

מאז הקמנו מולטיסייט ובו אתר לבלוג כף עץ – בלוג מתכונים לבישול עונתי ואתר הראשי לגינת העץ – חקלאות מחדשת ויצרנית בקנה מידה קטן ובו דפי נחיתה לקורסים השנתיים המופלאים שלהם, תשתית לקורסים דיגיטליים שהוקמה ב"נו טיים" לצורך עליית הקורס הראשון עם כל הקריטריונים שנדרשו והבלוג המתווסף בזה עתה ועד עוד…..

הגדילה הזו מרגישה לי משותפת – לא פעם בקשותיהם לתוספות באתר הרחיבו את יכולותיי – הפגישו אותי עם צורך במחקר מעמיק ושעות של למידה עצמאית כדי להימנע מהצורך במפתח חיצוני נוסף וההצלחות היו מרגשות לחלוטין עבורי. למדתי להכיר פ'יטצ'רים מהממים שהביאו ליישום מוצלח ובסטנדרט גבוה – לאתר שלהם ושל הבאים אחריהם. באחד הפוסטים בעתיד אולי אשתף בפוסט הקמת תשתית לקורסים באתר – על האתגרים שהופיעו בדרך ואולי לחסוך למקימי אתרים אחרים קצת סיבוכים בדרך. זהו אחד מסיפורי הדרך שלי שהביאו לצליחת גבולות המוכר בתחום ואיסוף מיומנויות חדשות! וכמו שאתם יודעים או אולי לא כשהמוח מקבל תחושת התרחבות חדשה זה משפיע על אינספור תחומי חיים אחרים וכך קרה גם לי… אז כמו שאמרתי בפתיח לאתר זה לא רק טכנולוגיה פר סה, הכל תלוי מה עושים זה ואיך זה משרת את מגוון החיים בתוכנו 🙂 .

זהו עד כאן! זה תענוג להרגיש את העשייה שלהם, את הצמיחה האורגנית הזו, וכייף לי לעבוד איתם!

ובלי קשר, אני חשה שהם המציאו גישה כלכלית חדשה, לעסק שצומח נכון בזמנים בהם אנו חיים – זמנים משתנים שבהם צריך כל הזמן להמציא משהו חדש, ואני מאוד אוהבת את זה.

מוזמנים להכיר ולשתף: https://roniandasaf.co.il

קרדיט על התמונה: Camelcopter

תגובה אחת

  1. מורן אהובתי. וואו כמה אני שמחה שבחרנו בך לאתר שלנו. קשה לומר שבחרנו… כי אנחנו הולכים יחד דרך משותפת וזו בחירה אבל כל כך טבעית וזורמת. העבודה איתך היא פשוט דרך של חברות, למידה, העמקה, תובנות…. תודה לך על ההקשבה, הרעיוינות, היכולות וכל מה שאת מעניקה לנו.
    אוהבת מאוד רוני גם בשם אסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית

פתיחה
היי,
איך אפשר לעזור לך?