אדמתי | הקמת אתר מאפס

זה אחד האתרים הראשונים שהקמתי ב"שוט" אחד!

הקמת אתר מאפס – על משקל – הקמת גינה מאפס 🙂

זה מהמם להיכנס לאתר כזה – כי את הניקיון והסדר שתפגשו במערכת הבקרה מבפנים לא תפגשו בכל אתר ברשת.

הרבה פעמים כשנכנסים לאתר קיים, יש אינספור תוספים שלא בשימוש, וכמו ערמות של טיוטות של פוסטים שמעולם לא פורסמו ועוד המון סוגים של "בקטריות" שאין להן שום שירות באתר, פרט למשקל עודף והאטה של מהירות טעינת האתר.

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בבנייה של אתר מאפס, זה השקט שיש בו, ושכל פעולה מחווטת בצורה מאוד ספציפית ללא הסתעפויות ושכל המיותר נמחק במהירות ולא נשמר אפילו לא רגע קט.

יצא לי לא פעם להיכנס לאתרים עבור שדרוג או הוספת דפים חדשים ומה שנגלה לעיניי היה כאנלוגיה "ערימת כביסה" שלא קופלה מזה שנים… כלומר בלאגן והצפה משוגעת של פיצ'רים שחלקם הקטן בשימוש.. זו תופעה מוכרת בתחום הקמת האתרים. העניין של תחזוקה כמובן שהיא חשובה, אבל יותר מזה, חשובה ההקמה והבנייה מראש באופן שלא נדרשים פיטצ'רים רבים ושהאתר נשאר נקי ומסודר לאורך כל הדרך.

אז זה הולך יד ביד עם התחום שאיתי עוסק בו – כי כמו בגינת ירק, גם באתרים יש צורך שהאדמה/ התשתית תהיה פוריה, נקייה ומתוספת בתוספים שמטיבים עם מה שיצמח בה ולא יאטו את הגדילה… 😉

מוזמנים להכיר:

איתי שסטצקי – הנמרץ ההומוריסטי, הגולש ואוהב התרנגולות, אוהב האדמה ובטח עוד הרבה דברים שעוד לא מכירה, מקים אדמתי – מרכז הדרכה לגינון מקיים .

קרדיט על הצילום: יעל שלח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית

פתיחה
היי,
איך אפשר לעזור לך?