רונל'ה | חנות מוצרים וסדנאות

את רון פישר ממש שמחתי להכיר! זה היה בצורה מאוד אינסטינקטיבית, בדיוק אחרי שסיימתי להקים את האתר של אילומינה, וכבר הייתי בעולם האומנות ועבודה עם אמנית, ראיתי פוסט ש-רון כתבה באחת מקבוצות הפייסבוק של הקמת אתרים בוויקס. לרוב אני לא מגיבה בקבוצות פייסבוק אבל האינסטינקט הוביל וכתבתי לה. ותוך שעה הייתה לנו שיחה קולחת ונעימה וקבענו איך נתחיל במלאכה.

תוך כדי ההקמה, למדתי להכיר אישה צעירה ומיוחדת במינה, שמסע היצירה שלה הולך יד ביד עם מוגבלות פיזית שנולדה איתה.

רון יוצרת כלים תחת שם המותג RO'NALE ; כלים שהם סיפור – כלי קרמיקה ייחודיים. כלי שהוא דק וגם חזק, כלי חלק ויפה עם שברים, כלי מכיל ונראה כמו קליפת ביצה שבקעו ממנה. חלק מהכלים מכילים נרות ריחניים יצוקים וחלקם כלים פתוחים לכל שימוש שתבחרו.

בתוך תהליך בניית האתר עברנו דרך. דרך איך לרשום את הסיפור שלה, איך ליצור דגש מזמין ונכון למוצר, איך זה יהיה אוטנטי, נקי ומזמין. היה לי ברור שהרצון הוא לחבר את הרוכשים ליצירה ולכוחות שמהם היא מגיעה ליצירה.

זה משהו שאני לרוב עוברת עם מי שאני נמצאת איתו / איתה בתהליך הקמת אתר – זהו תהליך של להביא את האיכות של מה שהם יוצרים לידי ביטוי, בשפה, בנוסח, באופן שהם רוצים להציג זאת. לפעמים ישנה ידיעה ברורה כיצד רוצים לעשות זאת אבל שאר החומרים עוד לא לגמרי מוכנים, ובתהליך המשותף אני מלווה באיסוף, בעריכה ובשלבים הנדרשים כדי שהשירות/ המוצר אותו מביאים לידי ביטוי יהיה עטוף בכל באיכות הזו ובאינפורמציה הנדרשת עבור הקהל המעוניין בו. וכך היה גם עם רון. ומאוד נהננו מהתהליך הזה!

מוזמנים ומוזמנות לצפות באתר ובכלי הקרמיקה ש Ron Fisher יוצרת.

*** במהלך שנת 2023 רון יצרה קשר מחדש ואמרה שהאתר צריך שינוי כדי להביא ליותר מכירות. לאחר אפיון והבנת הצורך הפכנו את האתר מאפיון מוזאוני למשהו הרבה יותר נגיש, יצירתי וחברתי. הוספנו דפים חדשים לסדנאות בתיאום אישי ומהר מאוד האתר תפס כיוון.

מוזמנים להכיר וליהנות: RO'NALE

קרדיט לתמונה בבאנר עליון: אלון מצקין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית

פתיחה
היי,
איך אפשר לעזור לך?