גבי מינצברג | דף נחיתה לקורס

את גבי אני מכירה כבר כמה שנים. כשהייתי בהיריון, בשנת 2017 למדתי ועבדתי בהרי ירושלים. עבדתי כמטפלת באברהמסון (טיפלתי במכון כאחד עשר שנים, מאז 2006) דאז בעין כרם ולמדתי בתוכנית לימודים שנקראה "אוטוביוגרפיה קולית רשומה בגוף" של סמדר אימור הנהדרת. מידי שבוע גבי אירחה אותי בביתה החמים והנעים ברחוב הכי פופולרי בעין כרם, מרחק הליכה מהקלינקה בה טיפלתי. השעות של שיחות יחד בכל בוקר לפני היציאה שלי צפונה או בערב מאוחר אחרי שבאתי מיום טיפולים תמיד היו שמחות, מעשירות ופותחות לעולם של עבודה עם הגוף למטרת שחרור מטראומות ושאר חוויות מעכבות. אהבתי את השיחות, והן נשמרו אצלי כמשהו לחזור אליו.

לפני כמה חודשים (שנת 2021) השתתפתי בשיעור פתוח להיכרות עם קורס אותו גבי מלמדת מטפלים ומטפלות. קורס התיאוריה הפולי ואגלית – הלכה למעשה, וזו הייתה פעם הראשונה ששמעתי על התיאוריה הזו ועל היישום שלה באופן שגבי עושה בו שימוש. השילוב עם הפלדנקרייז והבנת הביולוגיה של מערכת העצבים שלנו הייתה מהממת ופתחה בפני עולם חדש. שאת יישומו אספר לכם בהזדמנות אחרת…

ואיך שהגלגל מתגלגל, אני בתחום של הקמת אתרים (אני בתחום כ-6 שנים), ומתאפשר לי לעבוד עם גבי ולבנות עבורה דף נחיתה לקורס זה. ועל כך אני שמחה מאוד!

גבי שיתפה אותי שהיא מרגישה שישנו מיצוי קהל המשתתפים המגיע אליה מהמעגל הקרוב, וביקשה לעצמה אפשרות להרחיב את המעגל ולהביא את הידע הזה לאנשים נוספים – אם הם מטפלים או לא. הכלים בשיטה הזו מעוררים את מערכת העצבים באיכות אחרת ובשבילי כמו שכבר הבנתם, להקים דף לתוכן שאני מאמינה בו זו השראה וזכות. ואכן נרתמתי לכך, והתחלנו בכך שהאתר שלה הועבר לשרת האיחסון בו אני מאחסנת את האתרים שאני בונה.

ותוך "פינג פונג" של חיפוש ודיוק העיצוב, הגוונים הגענו לתוצאה שגבי מאוד אוהבת. ולא רק, אלא שהמבנה משרת את המעוניינים להצטרף לקורס באופן מיידי או ליצור קשר למטרת שיחה טלפונית. הדף בנוי לתת מידע מקיף ואינפורמטיבי לאנשים שלא מכירים את גבי וזה מה שחשוב – שהם יבינו די בקלות במה מדובר.

מוזמנים להכיר – דף לקורס התיאוריה הפולי ואגלית – הלכה למעשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית

פתיחה
היי,
איך אפשר לעזור לך?