ReForest | קו עיצובי חדש לאתר ותיק

יערות מאכל זה משהו שריתק אותי כששמעתי את המושג הזה לראשונה לפני כעשר שנים לפחות, המחשבה על הדורות הבאים זה דבר כל כך מיוחד, לעשות משהו היום שישאר הרבה אחרינו ושיש בו ביטחון תזונתי וזה משהו מהמם. דורש מחשבה עמוקה ויכולות מקצועיות, תכנון וביצוע מעולים ומתוך הסרטונים כל אלו תמצאו אצל צוות ריפורסט.

את ריפורסט הכרתי לפני כמה שנים כשהם פנו אליי לתיקונים של תקלות טכניות באתר הישן. כבר אז היה דיבור על שדרוג האתר וזה חיכה. והשנה עם הרבה התחבטויות אל מול המצב בארץ ותקציבים וכו' הוחלט ללכת על זה אך באופן מאוד מדוד תקציבית תוך מיקוד ברצון להעלות את הרמה והנראות של האתר, כך שיתאים לקהל היעד הרצוי, שישדר איכות, מקצועיות וסדר.. ויצאנו לדרך.

ומרוב שזה היה על הפרק כל כך הרבה זמן, מיד אחרי שיחת הפתיחה על מה ברצוננו לשנות, פניתי מיד ליישום והאתר החדש עלה לאוויר תוך פחות משבוע, בדיוק לפני הכתבה שפורסמה עליהם בכלכליסט. התהליך עבודה עם נמרוד הוכברג היה מצוין מבחינתי, חלק, זורם וחילופי הדברים, הערות ותכתובות היו מידיות כך שהיעילות המשותפת הייתה מעל המשוער.

האתר עבר שינוי תדמיתי, ממשהו קצת זרוק, לא מתיימר, לעיצוב יותר "מחוטב" מאורגן, נקי, ומשדר סדר ויוקרה.

תפריט ראשי עושה שקט בעיניים, דפי נחיתה שממקדים את כל הנתונים הנדרשים לצורך בחינה של חזון ושירות כזה נאספו לדף אחד ומתוכם זה לגמרי מתגלה כאפשרי. ורשימת הפרויקטים והסרטונים שהפיקו על כל שטח גלויים ללקוח בצורה נגישה, מזמינה ושואבת לצפייה אינסופית, כמו גם הבלוג והפודקאסט למי שירצה לחקור ולהעמיק בעצמו ולגלות מה טומן בחובו יער מאכל.

אז לחיי העיסוקים שמשאירים חותם ארוך טווח, ולחיי ריפורסט. למדתי תוך כדי שיש כ-39 יערות מאכל בארץ וחלקם אפילו בתוך ערים גדולות. זה נתון מטריף בהתחשב בשטח ארצנו הקטנה וזה יכול לגדול ולהתקיים בעוד הרבה שטחים ומקומות. לריפורסט יש את היכולת והידע לחבר בין הון, לאדמה ולחזון, למשהו ששותלים היום ויהיה בר קיימא גם עוד עשרות שנים. בעולם טכנולוגי כשלנו, כשקשה מאוד לצפות מה ישאר עוד עשרים שנה מעסקים שפועלים היום, עסק ותוצרים כיערות מאכל אני רואה צומחים "תרתי משמע" ורלוונטיים גם עוד כחמישים שנים.

יוזמה מדהימה שמתרחשת בארצנו הקטנטונת, על שטחים של מעל 2 דונם ויותר: https://www.reforestearth.net

היי מורן,

אז אחרי שסיימנו את העבודה המשותפת על האתר אני בהחלט שמח לכתוב לך שמבחינתי העבודה הייתה לא פחות ממושלמת. לא רק ברמה הטכנית, אלא גם ברמת השירות והתקשורת.

העבודה איתך הייתה נעימה וזורמת, וללא ספק התוצאה של העבודה עלתה בכמה מידות על הציפיות שהיו לנו.

אנחנו כבר מרגישים את ההבדל בפועל בלידים שמגיעים אלינו דרך האתר, ומרגישים הרבה יותר בנוח להציג אותו ולשלוח אותו ללקוחות.

תודה רבה על הכל,

אנחנו כמובן נמליץ עליך לקולגות

שיהיה המון בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו עם שותפות שותפים, חברים וחברות

פוסטים נוספים שתאהבו...

אתרים מינימליסטיים

אתם שואלים למה "אתרים מינימליסטיים"? התשובה הקצרה היא: כי לא צריך יותר מידי. התשובה הארוכה היא: שהמוח סופג בכל גיל. ושרוב האנשים מחפשים לנוח. זמן

קראי עוד...

יש לכן פרויקט שמחכה לאתר / לדף נחיתה /לחנות אינטרנטית / לבלוג יפייפה?

כתבו לי… תשאלו שאלות ונוכל לתאם שיחה טלפונית